Netmola.com ile Gerçekleştirdiğimiz Kısa Sohbet

Merhabalar değerli takipçilerimiz, netmola.com ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayındadadır.

Merhaba, netmola.com’un açılış amacı nedir?

Artık birçok bilgiye internetten ulaşmamız mümkün. Fakat ulaşmak istediğimiz bilgilerin farklı şekillerde anlatıldığı ve doğru mu yoksa yanlış mı olduğu şüphesini uyandıran bir çok websitesi ile karşılaşılması mümkündür.

Netmola.com çeşitli zamanlarda çeşitli konular hakkında araştırmalar yaparak, o konu hakkında en doğru bilgiyi internet mecrasına kazandırmayı amaçlayan ve çeşitli alanlarda bilgi sahibi olan gönüllü yazarların içerikler oluşturduğu bir bilgi paylaşım portalıdır.

İnternet ortamında kaliteli makaleler okuyarak, yeni bilgiler öğrenmek ve hayata bakış açınızı değiştirmek için netmola.com’u takip edebilirsiniz.

Netmola.com’un içerikleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir miyiz?

Genel İçerikler
Netmola.com genel içerikli bir bilgi sitesi olup, yalnızca bir kaç konu hakkında değil hayata dair çeşitli konulardan oluşturulmuş kategoriler altında paylaşımlar yapar. İçeriklerini özveri ve titizlikle hazırlayarak okuyucular ile paylaşır.

Sağlık Alanında İçerikler
Son zamanlarda bilim, biyoloji, sağlık ve yaşam kategorileri altında büyük bir özveri ile hazırlanmış ve yayınlanmış bir çok sağlık konusu görmeniz ve buradaki bilgilerden faydalanmanız mümkündür.

İlginç Konular
Hayata ve yaşama dair çok ilginç ve merak uyandıran konular hakkında paylaşımların yapıldığı ilginç kategorisi altında merak edici çeşitli soru işaretlerinin ya da ilginç olayların içeriklerini görebilir, bu konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarihi Bilgiler
Netmola.com aynı zamanda tarihi olaylar, savaşlar, ünlü kişiler hakkında bir çok tarih bilgisini de tarih kategorisi altında meraklılarına ulaştırıyor.

Özellikle yalan yanlış bilgilerden sıkılanlar ve gerçekten ilgi çekici içerikler okumak isteyenler, sürekli güncellenen içerikleri ile netmola.com’u takip edebilirler.

İnternet de her geçen gün farklı bir yeniliğin ortaya çıkması, kaliteli içeriklerin de yok olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kaliteli içeriklerin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Özgün makaleler ve içerikler, internet kullanıcılarının web sitelerinde geçirdikleri zamanında nitelikli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Profesyonel bir içerik oluşturmak istediğinizde, sizde netmola.com’un yazar kadrosuna katılabilir ve istediğiniz içeriği oluşturma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

Kaleminize güveniyorsanız, istediğiniz konularda içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz. İnternetin en kaliteli içeriği olmaya aday olan netmola.com, yıllarca kalıcı olacak bir içerik portalı olmaya adaydır.

Kendilerinin web sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://netmola.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Oylar, Ortalama: 4,33 out of 5)
Loading...

Netmola.com ile Gerçekleştirdiğimiz Kısa Sohbet” için 3 yorum

 • Temmuz 20, 2017 tarihinde, saat 9:44 pm
  Permalink

  şu zaman da doğru bilgiye ulasabilmek cok önemli. En yakin zamanda bu siteyi inceleyecegim

  Yanıtla
 • Temmuz 21, 2017 tarihinde, saat 2:22 pm
  Permalink

  Site adresi kulağa hoş geliyor. Eğer kendi blogum dışında başka bir blogda yazar olmayı düşünürsem ilk uğrayacağım durak netmola 😉

  Yanıtla
 • Temmuz 26, 2017 tarihinde, saat 12:33 pm
  Permalink

  Dinlenme Tesisi gibi ismi akilda kalici jeneriklik domain

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir